Vesti Video Foto galerija Statistika TV Program Moj Sportal

Tabela Strelci Raspored

Srpski fudbal

Rezultati nižih liga i liga mlađih kategorija

16 avgust 2009 | 10:33(0)

 











SRPSKA LIGA VOJVODINA - Rezultati 1. kola


Subota 15. avgust

Nova Pazova: Radnički - Bačka 2:1
Kikinda: Kikinda - Tekstilac Iteks 0:0
Temerin: Sloga - Radnički (Šid) 3:1
Baćinci: Bacinci Big bul - Mladost 2:0
Futog: Mtalac AV - Veternik 0:1
Vršac: Vršac - Donji Srem 0:0

Nedelja 16. avgust

Senta: Senta - Spartak Banat Komerc
Padina: Dolina - Palić Koming

SRPSKA LIGA BEOGRAD - Rezultati 1. kola


Subota 15. avgust

Beograd: Palilulac - Srem 1:1
Mladenovac: Mladenovac - Sopot 1:0
Resnik: Resnik - Železničar 2:0
Beograd: BASK - Voždovac 1:0

Nedelja 16. avgust od 10. časova

Beograd: Beograd - Šumadija (Jagnjilo)
Beograd: Grafičar - Dorćol

Nedelja 16. avgust 11.00

Beograd: Hajduk - Sindjelić

Nedelja 16. avgust od 16.30

Kovačevac: Kovačevac - Radnički (Obrenovac)

SRPSKA LIGA ZAPAD - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Petrovac na Mlavi: Sloga - Jedinstvo 3:1
Velika Plana: Morava - Budućnost 1:0
Kraljevo: Metalac - Radnički Stobeks 0:0
Valjevo: Vujić voda - Šumadija Radnički 1923 2:2
Priboj: FAP - Šumadija (Aranđelovac) 0:2
Kostolac: Rudar - Železničar 4:1

Nedelja 16. avgust od 17.30

Čačak: Sloboda - Sloga (Požega)
Šabac: Mačva - Sloboda (Užice)

SRPSKA LIGA ISTOK - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Svilajnac: Radnički - Jedinstvo (Bošnjace) 4:1
Leskovac: Dubočica - Hajduk Veljko 1:0

Nedelja 16. avgust od 17.00

Aleksinački Rudnici: Rudar Alpos - Balkanski
Niš: Car Konstantin - Svrljig
Aleksandrovac: Župa - Radnički (Pirot)
Brus: Kopaonik - Radnik
Paraćin: Jedinstvo - Timok
Vlasotince: Vlasina - Sinđelić

ZONSKE LIGE

VOJVODINSKA LIGA ISTOK- Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Alibunar: Budućnost - Radnik 3:0
Bela Crkva: BAK - Polet 2:2
Bačka Topola: Bačka Topola - Vojvodina 0:2
Novi Kozarci: Sloboda - Obilić 3:0
Srpska Crnja: Budućnost - Radnički (Zrenjanin)  4:1
Pančevo: Dinamo - Bačka (Pačir) 4:0

Nedelja 16. avgust od 17.00

Starčevo: Borac - Crvena zvezda Bio Star
Subotica: Bačka 1901 - Kozara
Novi Bečej: Jedinstvo- Radnički (Bajmok)

VOJVODJANSKA LIGA ZAPAD - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Rastina: Solunac - Sloven 4:2
Kovilj: Šajkaš - Jugović 2:1
Beočin: Cement - ŽAK 6:0  
Rum: 1. maj Agroruma - Radnički (Sremska Mitrovica) 4:1
Novi Sad: Crvena zvezda - Indeks 1:0

Nedelja 16. avgust od 17.00

Novi Sad: Borac - Polet
Irig: Radnički - Ljukovo
Šimanovci: Hajduk - Omladinac
Mladenovo: Budućnost - Mladost

BEOGRADSKA ZONA - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Beograd: Balkan Mirijevo - Lokomotiva 2:1
Novi Beograd: IMT - Lasta 2:2
Vreoci: Turbina - Poštar 5:1
Vinča: Vinča - Radnički (Novi Beograd) 1:2

Nedelja 16. avgust od 10.00

Beograd: GSP Polet - Slavija

Nedelja 16. avgust od 11.00

Žarkovo: Žarkovo - Posavac Tišma

Nedelja 16. avgust od 16.30

Ostružnica: Borac - Crvena zvezda IBC
Padinska Skela: PKB - Budućnost
Beograd: Milutinac - Trudbenik

ZONSKA LIGA DUNAV- Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Batočina: Sloga - Obilić 2:1
Veliko Gradište: VGSK - Vrbovac 0:1

Nedelja 16. avgust od 17.00

Šapine: Šapine - Selevac
Kučevo: Zvižd - Jasenica 1911
Žagubica: Homoljac - Omladinac
Mihajlovac: Seljak - Železničar INON
Bumbarevo brdo: Partizan - Crvena zvezda
Žabari: Borac - Gruža

ZONSKA LIGA MORAVA- Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Kragujevac: Slavija - Jošanica 1:0
Mrčajevci: Orlovac - Sušica 4:0
Kosovska Mitrovica: Partizan - Pobeda Beloševac 1:1
Gornji Milanovac: Takovo - Omladinac 1:1

Nedelja 16. avgust od 11.00

Kragujevac: Erdoglija Šumadija 1903 - Mokra Gora

Nedelja 16. avgust od 17.30

Raška: Bane - Polet (Trbušani)
Kragujevac: Vodojaža - Mladost
Prijevor: Prijevor - Polet (Ljubić)

ZONSKA LIGA DRINA - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Stupnica: Jadar - Jedinstvo putevi 0:2
Valjevo: Radnički - Radnički Zorka 2:0
Vladimirci: Jedinstvo - Jadar (Gornji Dobrić) 3:1

Nedelja 16. avgust od 17.30

Lipnički Šor: Sloga - Sloga (Bajina Bašta)
Osečina: Osečina - Ribnica  
Sjenica: Sloga - Radnički (Koceljeva)
Valjevo: Krušik - Polimlje
Nova Varoš: Zlatar - Loznica

POMORAVSKO-TIMOČKA ZONA - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Paraćin: SFS Borac - Trstenik PPT 3:1
Ćuprija: Morava - Timočanin 2:0
Bor: Bor - Temnić 1:0
Despotovac: Sloga - Đerdap 5:1

Nedelja 16. avgust od 11.00

Kruševac: Trajal - Trudbenik
Bor: Slatina - Borac

Nedalja 16. avgust od 17.00

Zaječar: Putevi - Rudar
Jagodina: Trgovački - Kablovi
Ćićevac: Sloga - Pepeljevac

NIŠKA ZONA - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Aleksinac: Napredak - Mladost (Medoševac) 2:1
Prokuplje: Timočanin - Zaplanjac 0:1
Leskovac: Sloga - Morava 2:2

Nedelja 16. avgust od 17.00

Blace: Jastrebac - Pukovac
Lebane: Radan - Pusta reka
Brzi Brod: Brzi brod - Žitorađa
Bobište: Bobište - Vučje 
Lalinac: Mladost - BSK
Bosilgrad: Mladost - Zloćudovo 

OMLADINSKA LIGA SRBIJE - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Beograd: Rad - Zemun 0:0

Nedelja 16. avgust od 10.00

Beograd: Bežanija - Čukarički

Nedelja 16. avgust od 11.00

Beograd: OFK Beograd - Borac
Jagodina: Jagodina - BSK Borča
Niš: Radnički - Šumadija Radnički 1923

Nedela 16. avgust od 13.00

Novi Sad: Vojvodina - Sloga

Odloženi susreti

Beograd: Partizan - Voždovac
Novi Beograd: Radnički - Crvena zvezda

KADETSKA LIGA SRBIJE - Parovi 1. kola

Nedelja 16. avgust od 10.00

Beograd: Čukarički Stankom - BSK Borča

Nedelja 16. avgust od 11.00

Čačak: Borac - Mačva

Nedelja 16. avgust od 13.00

Novi Sad: Vojvodina - Sloga

Nedelja 16. avgust od 13.30

Niš: Radnički-Timok

Nedelja 16. avgust od 14.00

Beograd: OFK Beograd - Radnički (Obrenovac) 
Zemun: Zemun - Crvena zvezda

Odložene utakmice

Beograd: Rad - Partizan
Beograd: Teleoptik - Napredak

PIONIRSKA LIGA SRBIJE - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Leskovac: Dubočica - Radnički 1:6
Smederevo: Smederevo - Napredak  0:0
Čačak: Borac - OFK Beograd 1:1

Nedela 16. avgust od 11.00

Beograd: Partizan - Šumadija Radnički 1923
Kraljevo: Sloga - Crvena zvezda
Zemun: Zemun - Rad

Nedelja 16. avgust od 13.00

Čelarevo: ČSK Pivara - Morava
Jagodina: Jagodina - Bežanija


Više o ovoj temi

Rezultati nižih liga Srbije
Vladimir Sukdolak
novinar
0

6417

Dodaj komentar



Nema komentara.


1
Ime:
Komentar:

Da li ste ikad za nešto krivi, gospodine Nikoliću?

Ugled Partizana nema cenu, a ako se ćuti, ko kaže ...
07 avgust 2014 14 mart 2014
Branislav Trajković je kriv što je Partizan ostao sa 10 igrača u trenucima kada je jurio rezultat u revanšu protiv Ludogoreca. Glupost, koja je pokazala da štoper nema potrebnu mentalnu stabilnost ...
Lotar Mateus je u samo nekoliko redova autobiografije koju je izdao prešao put od omiljenog Nemca među navijačima Partizana do persone non grata u Humskoj. Istakao je rekorder po broju mečeva za "pancere" kako je ...
Đurić za SPORTAL.RS: Navijači su s razlogom pevali "uprava napolje". Šta da pevaju kada gubimo 2:0?
22 avgust 2014
Partizan je nakon minusa od dva gola, posle dva kiksa odbrane, uspeo da preokrene duel sa Nefčijem, zahvaljujući i gostima, i tako izvojevao bitan trijumf (3:2) pred revanš meč Lige Evrope naredne nedelje u Azerbejdžanu. Crno-beli nisu igrom oduševili, ali to ne brine previše predsednika kluba ...

Sportal.rs portal sastoji se od vlastitih sadržaja, sadržaja partnera i saradnika, besplatnih sadržaja, sadržaja kreiranih od strane posetilaca, sadržaja oglašivača i linkova na spoljne stranice. Sadržaj vebsajta i tehnologije koje su korišćene su zaštićeni zakonom. Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala bez dozvole vlasnika autorskih prava (Sportal.rs, partneri, korisnici...) je zabranjeno.

Sportal Mobile