Vesti Video Foto galerija Statistika TV Program Moj Sportal

Tabela Strelci Raspored

Srpski fudbal

Rezultati nižih liga i liga mlađih kategorija

16 avgust 2009 | 10:33(0)

 











SRPSKA LIGA VOJVODINA - Rezultati 1. kola


Subota 15. avgust

Nova Pazova: Radnički - Bačka 2:1
Kikinda: Kikinda - Tekstilac Iteks 0:0
Temerin: Sloga - Radnički (Šid) 3:1
Baćinci: Bacinci Big bul - Mladost 2:0
Futog: Mtalac AV - Veternik 0:1
Vršac: Vršac - Donji Srem 0:0

Nedelja 16. avgust

Senta: Senta - Spartak Banat Komerc
Padina: Dolina - Palić Koming

SRPSKA LIGA BEOGRAD - Rezultati 1. kola


Subota 15. avgust

Beograd: Palilulac - Srem 1:1
Mladenovac: Mladenovac - Sopot 1:0
Resnik: Resnik - Železničar 2:0
Beograd: BASK - Voždovac 1:0

Nedelja 16. avgust od 10. časova

Beograd: Beograd - Šumadija (Jagnjilo)
Beograd: Grafičar - Dorćol

Nedelja 16. avgust 11.00

Beograd: Hajduk - Sindjelić

Nedelja 16. avgust od 16.30

Kovačevac: Kovačevac - Radnički (Obrenovac)

SRPSKA LIGA ZAPAD - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Petrovac na Mlavi: Sloga - Jedinstvo 3:1
Velika Plana: Morava - Budućnost 1:0
Kraljevo: Metalac - Radnički Stobeks 0:0
Valjevo: Vujić voda - Šumadija Radnički 1923 2:2
Priboj: FAP - Šumadija (Aranđelovac) 0:2
Kostolac: Rudar - Železničar 4:1

Nedelja 16. avgust od 17.30

Čačak: Sloboda - Sloga (Požega)
Šabac: Mačva - Sloboda (Užice)

SRPSKA LIGA ISTOK - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Svilajnac: Radnički - Jedinstvo (Bošnjace) 4:1
Leskovac: Dubočica - Hajduk Veljko 1:0

Nedelja 16. avgust od 17.00

Aleksinački Rudnici: Rudar Alpos - Balkanski
Niš: Car Konstantin - Svrljig
Aleksandrovac: Župa - Radnički (Pirot)
Brus: Kopaonik - Radnik
Paraćin: Jedinstvo - Timok
Vlasotince: Vlasina - Sinđelić

ZONSKE LIGE

VOJVODINSKA LIGA ISTOK- Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Alibunar: Budućnost - Radnik 3:0
Bela Crkva: BAK - Polet 2:2
Bačka Topola: Bačka Topola - Vojvodina 0:2
Novi Kozarci: Sloboda - Obilić 3:0
Srpska Crnja: Budućnost - Radnički (Zrenjanin)  4:1
Pančevo: Dinamo - Bačka (Pačir) 4:0

Nedelja 16. avgust od 17.00

Starčevo: Borac - Crvena zvezda Bio Star
Subotica: Bačka 1901 - Kozara
Novi Bečej: Jedinstvo- Radnički (Bajmok)

VOJVODJANSKA LIGA ZAPAD - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Rastina: Solunac - Sloven 4:2
Kovilj: Šajkaš - Jugović 2:1
Beočin: Cement - ŽAK 6:0  
Rum: 1. maj Agroruma - Radnički (Sremska Mitrovica) 4:1
Novi Sad: Crvena zvezda - Indeks 1:0

Nedelja 16. avgust od 17.00

Novi Sad: Borac - Polet
Irig: Radnički - Ljukovo
Šimanovci: Hajduk - Omladinac
Mladenovo: Budućnost - Mladost

BEOGRADSKA ZONA - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Beograd: Balkan Mirijevo - Lokomotiva 2:1
Novi Beograd: IMT - Lasta 2:2
Vreoci: Turbina - Poštar 5:1
Vinča: Vinča - Radnički (Novi Beograd) 1:2

Nedelja 16. avgust od 10.00

Beograd: GSP Polet - Slavija

Nedelja 16. avgust od 11.00

Žarkovo: Žarkovo - Posavac Tišma

Nedelja 16. avgust od 16.30

Ostružnica: Borac - Crvena zvezda IBC
Padinska Skela: PKB - Budućnost
Beograd: Milutinac - Trudbenik

ZONSKA LIGA DUNAV- Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Batočina: Sloga - Obilić 2:1
Veliko Gradište: VGSK - Vrbovac 0:1

Nedelja 16. avgust od 17.00

Šapine: Šapine - Selevac
Kučevo: Zvižd - Jasenica 1911
Žagubica: Homoljac - Omladinac
Mihajlovac: Seljak - Železničar INON
Bumbarevo brdo: Partizan - Crvena zvezda
Žabari: Borac - Gruža

ZONSKA LIGA MORAVA- Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Kragujevac: Slavija - Jošanica 1:0
Mrčajevci: Orlovac - Sušica 4:0
Kosovska Mitrovica: Partizan - Pobeda Beloševac 1:1
Gornji Milanovac: Takovo - Omladinac 1:1

Nedelja 16. avgust od 11.00

Kragujevac: Erdoglija Šumadija 1903 - Mokra Gora

Nedelja 16. avgust od 17.30

Raška: Bane - Polet (Trbušani)
Kragujevac: Vodojaža - Mladost
Prijevor: Prijevor - Polet (Ljubić)

ZONSKA LIGA DRINA - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Stupnica: Jadar - Jedinstvo putevi 0:2
Valjevo: Radnički - Radnički Zorka 2:0
Vladimirci: Jedinstvo - Jadar (Gornji Dobrić) 3:1

Nedelja 16. avgust od 17.30

Lipnički Šor: Sloga - Sloga (Bajina Bašta)
Osečina: Osečina - Ribnica  
Sjenica: Sloga - Radnički (Koceljeva)
Valjevo: Krušik - Polimlje
Nova Varoš: Zlatar - Loznica

POMORAVSKO-TIMOČKA ZONA - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Paraćin: SFS Borac - Trstenik PPT 3:1
Ćuprija: Morava - Timočanin 2:0
Bor: Bor - Temnić 1:0
Despotovac: Sloga - Đerdap 5:1

Nedelja 16. avgust od 11.00

Kruševac: Trajal - Trudbenik
Bor: Slatina - Borac

Nedalja 16. avgust od 17.00

Zaječar: Putevi - Rudar
Jagodina: Trgovački - Kablovi
Ćićevac: Sloga - Pepeljevac

NIŠKA ZONA - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Aleksinac: Napredak - Mladost (Medoševac) 2:1
Prokuplje: Timočanin - Zaplanjac 0:1
Leskovac: Sloga - Morava 2:2

Nedelja 16. avgust od 17.00

Blace: Jastrebac - Pukovac
Lebane: Radan - Pusta reka
Brzi Brod: Brzi brod - Žitorađa
Bobište: Bobište - Vučje 
Lalinac: Mladost - BSK
Bosilgrad: Mladost - Zloćudovo 

OMLADINSKA LIGA SRBIJE - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Beograd: Rad - Zemun 0:0

Nedelja 16. avgust od 10.00

Beograd: Bežanija - Čukarički

Nedelja 16. avgust od 11.00

Beograd: OFK Beograd - Borac
Jagodina: Jagodina - BSK Borča
Niš: Radnički - Šumadija Radnički 1923

Nedela 16. avgust od 13.00

Novi Sad: Vojvodina - Sloga

Odloženi susreti

Beograd: Partizan - Voždovac
Novi Beograd: Radnički - Crvena zvezda

KADETSKA LIGA SRBIJE - Parovi 1. kola

Nedelja 16. avgust od 10.00

Beograd: Čukarički Stankom - BSK Borča

Nedelja 16. avgust od 11.00

Čačak: Borac - Mačva

Nedelja 16. avgust od 13.00

Novi Sad: Vojvodina - Sloga

Nedelja 16. avgust od 13.30

Niš: Radnički-Timok

Nedelja 16. avgust od 14.00

Beograd: OFK Beograd - Radnički (Obrenovac) 
Zemun: Zemun - Crvena zvezda

Odložene utakmice

Beograd: Rad - Partizan
Beograd: Teleoptik - Napredak

PIONIRSKA LIGA SRBIJE - Rezultati 1. kola

Subota 15. avgust

Leskovac: Dubočica - Radnički 1:6
Smederevo: Smederevo - Napredak  0:0
Čačak: Borac - OFK Beograd 1:1

Nedela 16. avgust od 11.00

Beograd: Partizan - Šumadija Radnički 1923
Kraljevo: Sloga - Crvena zvezda
Zemun: Zemun - Rad

Nedelja 16. avgust od 13.00

Čelarevo: ČSK Pivara - Morava
Jagodina: Jagodina - Bežanija


Više o ovoj temi

Rezultati nižih liga Srbije
Vladimir Sukdolak
novinar
0

6493

Dodaj komentar



Nema komentara.


1
Ime:
Komentar:

Da li ste ikad za nešto krivi, gospodine Nikoliću?

Ugled Partizana nema cenu, a ako se ćuti, ko kaže ...
07 avgust 2014 14 mart 2014
Branislav Trajković je kriv što je Partizan ostao sa 10 igrača u trenucima kada je jurio rezultat u revanšu protiv Ludogoreca. Glupost, koja je pokazala da štoper nema potrebnu mentalnu stabilnost ...
Lotar Mateus je u samo nekoliko redova autobiografije koju je izdao prešao put od omiljenog Nemca među navijačima Partizana do persone non grata u Humskoj. Istakao je rekorder po broju mečeva za "pancere" kako je ...
Lalatović za SPORTAL.RS: Uprava Napretka je rekla da je bio penal, Santrača ne moraju da kazne
18 septembar 2014
Disciplinska komisije Fudbalskog saveza Srbije kaznila je trenera Crvene zvezde Nenada Lalatovića sa tri utakmice zabrane vođenja ekipe u prvenstvu i nacionalnom Kupu uslovno na godinu dana, zbog nesportskog ponašanja i isključenja na meču protiv Napretka u Kruševcu.Uz to, Lalatović će morati da plati i ...

Sportal.rs portal sastoji se od vlastitih sadržaja, sadržaja partnera i saradnika, besplatnih sadržaja, sadržaja kreiranih od strane posetilaca, sadržaja oglašivača i linkova na spoljne stranice. Sadržaj vebsajta i tehnologije koje su korišćene su zaštićeni zakonom. Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala bez dozvole vlasnika autorskih prava (Sportal.rs, partneri, korisnici...) je zabranjeno.

Sportal Mobile