Vesti Video Foto galerija Statistika TV Program Moj Sportal

TV Program subota, 02 avgust

Vreme   Događaji Mesto
00:00 BORILAČKI SPORT: BORILAČKI KLUB Eurosport 2
00:00 BORILAČKI SPORT Eurosport
00:00 Košarka, ABA Liga: Partizan - Crvena Zvezda Arenasport 4
00:00 Fudbal Guinness International Champions Cup: Manchester City - Liverpool Arenasport 3
00:00 Poker WPT Greatest Ep 19 Arenasport 1
00:30 FUDBAL: Madjarska Eurosport
01:00 Tenis ATP 250 Kitzbuhel 1. Polufinale Arenasport 2
01:00 Odbojka, Grand pri: Srbija - Nemacka Arenasport 1
01:00 WTA Premier Stanford & ATP 500 Washington 1/4 finala, prenos Sportklub 2
01:00 WTA Premier Stanford 1/4 finale, prenos Sportklub 1
01:15 Ukrajinska liga: Shakhtar - Metalurg Z Sportklub 3
01:30 BORILAČKI SPORT Eurosport 2
01:45 Auto-moto Porsche SC Budapest Race Arenasport 4
01:45 Fudbal, Liga 1: BEST OFF PSG - Marseille Arenasport 3
02:15 Boks BIG FIGHTS: S.R. Robinson Arenasport 4
02:30 BORILAČKI SPORT Eurosport 2
02:30 Tenis ATP 250 Kitzbuhel 2. Polufinale Arenasport 2
02:30 ATP 500 Washington 1/4 finale, prenos Sportklub 1
03:00 BICIKLIZAM: Trka Kroz Francusku Eurosport 2
03:00 Fudbal HRVATSKA LIGA: Zagreb - Lokomotiva Arenasport 1
03:00 Fudbal: Chelsea - WAC Wolfsberg Sportklub 3
03:15 Dnevne vesti SPORT RIVALRIES: EP 10 Arenasport 4
03:30 Fudbal, brazilska liga: Highlights Arenasport 3
03:45 Dnevne vesti NATIONAL ICONS: Ep 13 Arenasport 4
04:00 Fudbal, Serija A: BEST OFF Fiorentina - Milan Arenasport 3
04:00 Košarka FIBA World Basketball: Magazin Arenasport 2
04:00 Klupske TV Sportklub 2
04:15 Fudbal, Liga šampiona: Season Review Arsenal - Bayern Munich Arenasport 4
04:30 Rukomet, EHF Liga šampiona: Season Review Veszprem - Croatia Arenasport 2
04:45 Ukrajinska liga: Illichivets – Volyn Sportklub 3
05:00 Boks Fights of the century: George Foreman Arenasport 1
05:00 WTA Premier Stanford 1/4 finale, prenos Sportklub 1
05:15 FUDBAL: Madjarska Eurosport 2
05:30 Dnevne vesti SPORTING GREATS: Mal Meninga Arenasport 1
05:45 Fudbal, Serija A: Defensor Sporting - Nacional Arenasport 3
06:00 NHL BEST OFF Boston - Detroit Arenasport 4
06:00 Košarka, Endesa liga: BEST OFF Bilbao - Caja Laboral Arenasport 2
06:00 Fudbal UEFA EURO: The Official Story 1980 Best of The West Arenasport 1
06:00 Top Tennis !!! Sportklub 1
06:00 Klupske TV Sportklub 2
06:30 BICIKLIZAM: Trka Valonije Eurosport 2
06:30 Trans World Sport Sportklub 1
06:45 Austrijska liga: Rapid - Ried Sportklub 3
07:00 Dnevne vesti SPORT RIVALRIES: EP 11 Arenasport 1
07:30 AUSTRALIJSKI FUDBAL: AUSTRALIJSKI FUDBAL MAG Eurosport 2
07:30 Fudbal NATIONAL ICONS: Ep 15 Arenasport 3
07:30 Premier League: Legends – Gianfranco Zola Sportklub 1
07:30 Fudbal BELGIJSKA LIGA: Ostende - Anderlecht Arenasport 1
07:30 WTA Premier Stanford & ATP 500 Washington 1/4 finala Sportklub 2
08:00 Beachvolley Long Beach Finale Muskarci Arenasport 4
08:00 Atletika DIAMOND LIGA: Glasgow Day 2 Arenasport 2
08:00 Fudbal BH TELEKOM PREMIJER LIGA: Best Off Borac - Velez Arenasport 3
08:00 Max Bet VESTI Sportklub 1
08:30 AUSTRALIJSKI FUDBAL: Australijska Fudbalska Liga - Richmond - GWS GIANTS Eurosport 2
08:30 SVI SPORTOVI: WATTS Eurosport
08:30 In Cycle Sportklub 1
08:30 Speedway: Poland Sportklub 3
09:00 Fudbal Guinness International Champions Cup: Manchester City - Liverpool Arenasport 4
09:00 WTA Premier Stanford &ATP 500 Washington 1/4finala Sportklub 1
09:30 SVI SPORTOVI: WATTS Eurosport
09:30 Odbojka, Grand pri: Srbija – Tajland, prenos Arenasport 1
10:00 Boks TOP RANK: Zou Shiming - Guillermo Rigondeaux Arenasport 2
10:00 Fudbal, Liga šampiona: BEST OFF Real Madrid - Borussia Dortmund Arenasport 3
10:30 SVI SPORTOVI: WATTS Eurosport
11:00 Auto-moto F3 Spielberg Race 1 Arenasport 4
11:15 SKI SKOKOVI Eurosport 2
11:30 SVI SPORTOVI: WATTS Eurosport
11:30 Košarka FIBA World Basketball: Magazin Arenasport 1
11:30 Fudbal: Trabzonspor - Koln Sportklub 3
12:00 Košarka, ABA Liga: Crvena Zvezda - Mega Vizura Arenasport 4
12:00 Olympic Series Episode 46 Arenasport 2
12:00 Fudbal Guinness International Champions Cup: Manchester UTD - Inter Arenasport 3
12:00 Fudbal, brazilska liga: Corinthians - Palmeiras Arenasport 1
12:00 Na današnji dan Sportklub 2
12:15 SK STUDIO, prenos Sportklub 1
12:15 WTA Premier Stanford & ATP 500 Washington 1/4 finala Sportklub 2
12:30 KANU: Slalom svetski kup Španija Eurosport 2
12:30 SVI SPORTOVI: WATTS Eurosport
13:00 Tenis ATP 250 Kitzbuhel Finale Arenasport 2
13:30 SVI SPORTOVI: WATTS Eurosport
13:30 WTA Premier Stanford &ATP 500 Washington1/4 finala Sportklub 1
13:30 Mobil 1 The Grid Sportklub 3
13:45 Auto-moto GP3 Budapest Race 2 Arenasport 4
13:45 Fudbal, Liga 1: BEST OFF Monaco - Sochaux Arenasport 3
14:00 FUDBAL: - CLUB DEPORTIVO GUADALAJARA CHIVAS - Bajern Minčen Eurosport 2
14:00 Fudbal FRANCUSKI SUPERKUP: PSG - Guingamp Arenasport 1
14:00 Svet fudbala Sportklub 3
14:00 Fudbal - prijateljska utakmica: Fulham – Risespor, prenos Sportklub 2
14:15 Boks BIG FIGHTS: Jersey Joe Walcott Arenasport 4
14:30 BICIKLIZAM: Trka Valonije Eurosport
14:30 Boks KOTV Classics Ep 38 Arenasport 2
14:30 Fudbal: Schalke - Stoke Sportklub 3
15:00 Danska liga: Vestsjaelland – Kobenhavn, prenos Sportklub 1
15:15 Dnevne vesti SPORT RIVALRIES: EP 12 Arenasport 4
15:30 EKSTREMNI SPORTOVI Eurosport 2
15:30 BICIKLIZAM: Clasica San Sebastian Eurosport
15:30 Košarka FIBA World Basketball: Magazin Arenasport 2
15:30 Fudbal BELGIJSKA LIGA: Ostende - Anderlecht Arenasport 3
15:45 Auto-moto Volkswagen Scirocco Spielberg 1 Arenasport 4
16:00 Auto-moto WRC Finland Day 1 Highlights Arenasport 2
16:00 Fudbal, Serija A: Highlights Arenasport 1
16:00 Fudbal - prijateljske utakmice: Trabzon – Koln Sportklub 2
16:30 KANU: Slalom svetski kup Španija Eurosport 2
16:30 Rukomet, EHF Liga šampiona: Season Review Rhein Necker Lowen - Zagreb Arenasport 2
16:30 Fudbal The Football Review Arenasport 1
16:30 Austrijska liga: Admira – Rapid, prenos Sportklub 3
16:40 Auto-moto Porsche Carrera Cup Spielberg 1 Arenasport 4
17:00 Tenis ATP 250 Kitzbuhel Finale Arenasport 1
17:00 Mobil 1 The Grid Sportklub 1
17:15 Fudbal BELGIJSKA LIGA: Highlights Arenasport 4
17:15 Fudbal Guinness International Champions Cup: Manchester City - Liverpool Arenasport 3
17:30 MOTOKROS: Svetsko prvenstvo Republika Češka Eurosport 2
17:30 SVI SPORTOVI: WATTS Eurosport
17:45 Švajcarska liga: Thun – Basel, prenos Sportklub 1
17:45 Trans World Sport Sportklub 2
18:00 BICIKLIZAM: Clasica San Sebastian Eurosport 2
18:00 KONJIČKI SPORTOVI: GLOBAL CHAMPIONS TOUR Eurosport
18:00 Fudbal BELGIJSKA LIGA: Kortrijk - Standard Liège Arenasport 4
18:00 Auto-moto WRC FINLAND Live Stage 2 Arenasport 2
18:25 Premier League Magazin Sportklub 3
18:40 Na danasnji dan Sportklub 2
19:00 SKI SKOKOVI Eurosport 2
19:00 Beachvolley Klagenfurt Finale Zene Arenasport 2
19:00 Fudbal COPA EUROAMERICANA: America - Atletico Madrid Arenasport 3
19:00 Speedway: Final - Poland, prenos Sportklub 3
19:00 Austrijska liga: Sturm – Neustadt, prenos Sportklub 2
19:30 FIA WTCC: CARS THE WTCC MAGAZINE Eurosport
19:45 Auto Magazin Sportklub 1
20:00 BOKS: WBA Svetski Šampionat - D. Chudinov - N. Nielsen Eurosport 2
20:00 FIA WTCC: Argentina Eurosport
20:00 Fudbal FRANCUSKI SUPERKUP: PSG - Guingamp Arenasport 4
20:00 Odbojka, Grand pri: Srbija - Tajland Arenasport 2
20:00 Premier League Magazin Sportklub 1
20:30 Fudbal mondijal magazin Sportklub 1
21:00 BORILAČKI SPORT: Svetska gran pri serija Eurosport
21:00 Fudbal HRVATSKA LIGA: Dinamo - Zadar Arenasport 3
21:00 Fudbal Guinness International Champions Cup: Olympiacos - Manchester City Arenasport 1
21:00 Max Bet VESTI Sportklub 1
21:00 Danska liga: Vestsjaelland – Kobenhavn Sportklub 2
21:30 KANU: Slalom svetski kup Španija Eurosport 2
21:30 Svet fudbala Sportklub 1
22:00 Fudbal Guinness International Champions Cup: Manchester UTD - Real Madrid Arenasport 4
22:00 Boks Tony Bellew - Julio Cesar Dos Santos Arenasport 2
22:00 ATP 500 Washington 1/2 finale, prenos Sportklub 1
22:00 Švajcarska liga: Thun – Basel Sportklub 3
22:30 BICIKLIZAM: Clasica San Sebastian Eurosport 2
23:00 Fudbal, brazilska liga: Highlights Arenasport 3
23:00 Auto-moto WRC Finland Day 1 Highlights Arenasport 1
23:00 WTA Premier Stanford & ATP 500 Washington 1/2 finala, prenos Sportklub 2
23:00 WTA Premier Stanford 1/2 finale, prenos Sportklub 1
23:30 Fudbal, brazilska liga: Botafogo - Cruzeiro Arenasport 3
23:30 Beachvolley Klagenfurt Finale Zene Arenasport 1
23:45 Austrijska liga: Sturm - Neustadt Sportklub 3

Sportal.rs portal sastoji se od vlastitih sadržaja, sadržaja partnera i saradnika, besplatnih sadržaja, sadržaja kreiranih od strane posetilaca, sadržaja oglašivača i linkova na spoljne stranice. Sadržaj vebsajta i tehnologije koje su korišćene su zaštićeni zakonom. Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala bez dozvole vlasnika autorskih prava (Sportal.rs, partneri, korisnici...) je zabranjeno.

Sportal Mobile