Vesti Video Foto galerija Statistika TV Program Moj Sportal

TV Program petak, 25 jul

Vreme   Događaji Mesto
00:00 FUDBAL: Norveška - Norveška - Španija Eurosport
00:00 Košarka, ABA Liga: Partizan - Mega Vizura Arenasport 4
00:00 Fudbal ARSENAL TV Archive Arenasport 3
00:00 NFL Seasson Review New England - Denver Arenasport 2
00:00 Poker WPT Greatest Ep 13 Arenasport 1
00:00 Fudbal - prijateljska utakmica: Chelsea – Wolfsberg Sportklub 1
00:15 Fudbal – prijateljska utakmica: Borussia (M) – Munchen 1860 Sportklub 3
00:45 Fudbal - prijateljska utakmica: Udinese – St. Pauli Sportklub 2
01:00 BICIKLIZAM: Trka Kroz Francusku Eurosport 2
01:00 Fudbal, MLS liga: Highlights Arenasport 1
01:45 Auto-moto TROFEO PIRELLI Portimao Race 1 Arenasport 4
01:45 Fudbal, Liga 1: BEST OFF Monaco - PSG Arenasport 3
01:45 Trans World Sport Sportklub 1
02:00 FUDBAL: Madjarska - Portugal - Madjarska Eurosport 2
02:00 Fudbal Guinness International Champions Cup: Olympiacos - Milan Arenasport 1
02:15 Boks BIG FIGHTS: Gene Tunney Arenasport 4
02:15 Košarka - Pallacanestro G7 FINALE: Emporio Armani - Montepaschi Sportklub 3
02:30 Olympic Series Episode 36 Arenasport 2
02:30 Fudbal - prijateljska utakmica: Seattle – Tottenham Sportklub 2
02:45 Premier League – Pregled sezone Sportklub 1
03:00 BICIKLIZAM: Trka Kroz Francusku Eurosport 2
03:00 Dnevne vesti SPORTING GREATS: Sugar Ray Robinson Arenasport 2
03:15 Dnevne vesti SPORT RIVALRIES: EP 02 Arenasport 4
03:30 Fudbal The Football Review Arenasport 3
03:30 Dnevne vesti SPORTING GREATS: Haile Gebreselassie Arenasport 2
03:45 Dnevne vesti NATIONAL ICONS: EP 05 Arenasport 4
04:00 Fudbal, Serija A: BEST OFF Napoli - Roma Arenasport 3
04:00 Rukomet, Bundes liga: Season Review Kiel - Magdeburg Arenasport 2
04:00 Fudbal The Football Review Arenasport 1
04:00 Najbolje utakmice sezone: Malaga – Levante Sportklub 3
04:15 Fudbal, Liga šampiona: Season Review Napoli - Arsenal Arenasport 4
04:15 CEFL SportKlub Superliga FINALE: Ljubljana Silverhawks – SBB Vukovi Sportklub 2
04:30 Fudbal, brazilska liga: Highlights Arenasport 1
04:45 Inside Grand Prix – Hungary Sportklub 1
05:00 Boks Fights of the century: Lightweights Arenasport 1
05:15 SK Magazin Sportklub 1
05:30 Tenis UMAG: 4. Kolo Arenasport 2
05:30 Dnevne vesti SPORTING GREATS: Lester Piggott Arenasport 1
05:45 Fudbal, Liga Evrope: Best Off Basel - Valencia Arenasport 3
06:00 VATERPOLO: Budimpešta - ITALY - Hrvatska Eurosport 2
06:00 NHL BEST OFF Boston - Washington Arenasport 4
06:00 Najbolje utakmice sezone: Rayo Vallecano – Getafe Sportklub 3
06:00 Chelsea TV: AFC Wimbledon – Chelsea Sportklub 2
06:00 Barca TV: Leo Messi Sportklub 1
06:30 Fudbal Football's Greatest Managers Jose Mourinho Arenasport 1
06:30 Fudbal Football's Greatest Managers Rinus Michels Arenasport 1
06:45 VATERPOLO: Budimpešta - Grčka - Srbija Eurosport 2
07:00 Dnevne vesti SPORT QUEST EP 04 Arenasport 2
07:00 Auto-moto TROFEO PIRELLI Portimao Race 1 I 2 Arenasport 1
07:30 BICIKLIZAM: Trka Kroz Francusku Eurosport 2
07:30 Fudbal NATIONAL ICONS: Ep 09 Arenasport 3
07:30 Dnevne vesti SPORTING GREATS: Heike Dreschler Arenasport 2
07:45 Fudbal - prijateljska utakmica: Athletic Bilbao – Paderborn Sportklub 2
08:00 NHL SPECIJAL: Anze Kopitar Arenasport 4
08:00 Fudbal, JSL: Best Off Radnicki Nis - Crvena Zvezda Arenasport 3
08:00 Odbojka SVETSKA LIGA: Final 6 Polufinale 1 Arenasport 2
08:00 Dnevne vesti SPORT RIVALRIES: EP 04 Arenasport 1
08:00 WTA Baku: 1/4 finala, prenos Sportklub 3
08:00 Max Bet VESTI Sportklub 1
08:15 BICIKLIZAM: LeMond na turneji Eurosport 2
08:30 ATLETIKA: SP Juniori Eurosport 2
08:30 BICIKLIZAM: Trka Kroz Francusku Eurosport
08:30 Fudbal, brazilska liga: Highlights Arenasport 4
08:30 Dnevne vesti NATIONAL ICONS: Ep 07 Arenasport 1
08:30 Barca TV: Welcome – Rakitić and Claudio Bravo Sportklub 1
09:00 Fudbal TOTTENHAM TV: Archive Arenasport 4
09:00 Košarka, srpska liga: BEST OFF Partizan - Crvena Zvezda Finale Game 3 Arenasport 1
09:00 Na današnji dan Sportklub 1
09:15 Inside Grand Prix – Germany Sportklub 1
09:30 BICIKLIZAM: LeMond na turneji Eurosport
09:30 Fudbal - prijateljska utakmica: Zenith – Derby County Sportklub 2
09:45 FUDBAL: Norveška - Norveška - Španija Eurosport
10:00 Fudbal, Liga šampiona: BEST OFF Chelsea - Galatasaray Arenasport 3
10:00 Boks FNF Fights Arenasport 2
10:00 F1 Hungary – Trening 1, prenos Sportklub 1
10:30 BICIKLIZAM: Trka Kroz Francusku Eurosport 2
11:00 ATLETIKA: SP Juniori Eurosport
11:00 Poker WPT Greatest Ep 12 Arenasport 4
11:00 Fudbal, Serija A: Juventus Road to Title Juventus - Livorno Arenasport 1
11:15 Fudbal - prijateljska utakmica: Leverkusen – Lokomotiv Moscow Sportklub 2
11:30 Trans World Sport Sportklub 1
11:45 BICIKLIZAM: LeMond na turneji Eurosport 2
12:00 SPIDVEJ Eurosport 2
12:00 Košarka, ABA Liga: MZT Skopje - Partizan Arenasport 4
12:00 Fudbal PRIJATELJSKA UTAKMICA: Olympiacos - Milan Arenasport 3
12:00 NFL Seasson Review New Orleans - Carolina Arenasport 2
12:30 BICIKLIZAM: Trka Kroz Francusku Eurosport
12:30 Top Tennis !!! Sportklub 1
13:00 Fudbal, Liga šampiona: Season Review Manchester Utd - Real Sociedad Arenasport 1
13:00 Chelsea TV: Wycombe – Chelsea Sportklub 2
13:00 In Cycle Sportklub 1
13:30 FUDBAL: Norveška Eurosport 2
13:45 Auto-moto GP2 Hockeheim Race 2 Arenasport 4
13:45 Fudbal, Liga 1: BEST OFF Bastia - Monaco Arenasport 3
14:00 BICIKLIZAM: LeMond na turneji Eurosport
14:00 F1 Hungary – Trening 2, prenos Sportklub 1
14:15 BICIKLIZAM: Trka Kroz Francusku Eurosport
14:15 Boks BIG FIGHTS: Joe Luis Arenasport 4
14:30 Olympic Series Episode 38 Arenasport 2
14:45 Na današnji dan Sportklub 2
15:00 ATLETIKA: SP Juniori Eurosport 2
15:00 Boks KOTV Classics Ep 37 Arenasport 2
15:00 Fudbal PRIJATELJSKA UTAKMICA: Liverpool - Roma Arenasport 1
15:00 ATP Gstaad ¼ finala, prenos Sportklub 2
15:15 Dnevne vesti SPORT RIVALRIES: EP 04 Arenasport 4
15:30 Fudbal The Football Review Arenasport 3
15:30 Fudbal - prijateljska utakmica: Toronto – Tottenham Sportklub 1
15:45 Dnevne vesti NATIONAL ICONS: EP 07 Arenasport 4
16:00 Fudbal, Serija A: BEST OFF Chievo - Roma Arenasport 3
16:00 Rukomet, Bundes liga: Season Review Kiel - Flensburg Arenasport 2
16:00 Trans World Sport Sportklub 3
16:15 Fudbal, Liga šampiona: Season Review Atletico Madrid - Porto Arenasport 4
17:00 FUDBAL: Madjarska - Portugal - Madjarska Eurosport 2
17:00 Boks Fights of the century: Muhammad Ali - The Young Champion Arenasport 1
17:00 Fudbal – prijateljska utakmica: Udinese - Dinamo M Sportklub 3
17:00 Inside Grand Prix Sportklub 2
17:15 Svet Fudbal - prijateljska utakmicaa Sportklub 1
17:30 BICIKLIZAM: LeMond na turneji Eurosport
17:30 Tenis UMAG: Četvrtfinale Arenasport 2
17:30 Dnevne vesti SPORTING GREATS: Nadia Comaneci Arenasport 1
17:30 ATP Gstaad ¼ finala, prenos Sportklub 2
17:45 FUDBAL: Madjarska - ISRAEL - Madjarska Eurosport 2
17:45 FUDBAL: Madjarska - Austrija - Portugal Eurosport
17:45 Fudbal, Liga Evrope: Best Off Benfica - AZ Arenasport 3
17:45 ATP Uncovered Sportklub 1
18:00 NHL BEST OFF Detroit - Boston Arenasport 4
18:00 Fudbal, Serija A: Nacional - Defensor Sporting Arenasport 1
18:00 Ukrajinska liga: Metalurg D - Dnipro, prenos Sportklub 1
18:55 Vaterpolo, EP (polufinale): Italija - Mađarska, prenos RTS 2
19:00 Dnevne vesti SPORT QUEST EP 05 Arenasport 2
19:00 Fudbal – prijateljska utakmica: Toronto - Tottenham Sportklub 3
19:30 Fudbal NATIONAL ICONS: Ep 11 Arenasport 3
19:30 Dnevne vesti SPORTING GREATS: Carl Lewis Arenasport 2
19:30 Fudbal - prijateljska utakmica: Udinese – Dynamo Moscow Sportklub 2
20:00 SVI SPORTOVI: WATTS Eurosport 2
20:00 FUDBAL: Madjarska - Nemačka - Ukrajina Eurosport
20:00 Fudbal The Football Review Arenasport 4
20:00 Fudbal HRVATSKA LIGA: Lokomotiva - Dinamo Arenasport 3
20:00 Tenis UMAG: Četvrtfinale Arenasport 2
20:00 Dnevne vesti SPORT RIVALRIES: EP 05 Arenasport 1
20:20 Vaterpolo, EP (polufinale): Srbija - Crna Gora, prenos RTS 1
20:30 SKI SKOKOVI Eurosport 2
20:30 Košarka FIBA World Basketball: Magazin Arenasport 4
20:30 Fudbal BELGIJSKA LIGA: Standard - Sporting Charleroi Arenasport 1
20:30 WTA Baku and ATP Gstaad 1/4 Finale Sportklub 1
20:45 CHTV News Sportklub 3
21:00 Fudbal Guinness International Champions Cup: Olympiacos - Milan Arenasport 4
21:00 ATP Gstaad: 1/4 finala Sportklub 3
21:15 Fudbal - prijateljska utakmica: Chelsea – Wolfsburg Sportklub 2
22:00 Fudbal, Liga šampiona: BEST OFF Manchester UTD - Olympiacos Arenasport 3
22:00 Boks FNF Fights Arenasport 2
22:15 VATERPOLO: Budimpešta Eurosport 2
22:15 BICIKLIZAM: Trka Kroz Francusku Eurosport
22:30 Dnevne vesti NATIONAL ICONS: Ep 08 Arenasport 1
22:45 VATERPOLO: Budimpešta Eurosport 2
23:00 Poker WPT Greatest Ep 14 Arenasport 4
23:00 Auto-moto WRC Finland Magazin Arenasport 1
23:00 Fudbal - prijateljska utakmica: Sevilla – Braunschweig Sportklub 2
23:00 Max Bet VESTI Sportklub 1
23:15 ATLETIKA: SP Juniori Eurosport 2
23:30 BICIKLIZAM: LeMond na turneji Eurosport
23:30 Košarka FIBA World Basketball: Magazin Arenasport 1
23:30 WTA Baku and ATP Gstaad 1/4 Finale Sportklub 1
23:45 FUDBAL: Madjarska - Austrija - Portugal Eurosport

Sportal.rs portal sastoji se od vlastitih sadržaja, sadržaja partnera i saradnika, besplatnih sadržaja, sadržaja kreiranih od strane posetilaca, sadržaja oglašivača i linkova na spoljne stranice. Sadržaj vebsajta i tehnologije koje su korišćene su zaštićeni zakonom. Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala bez dozvole vlasnika autorskih prava (Sportal.rs, partneri, korisnici...) je zabranjeno.

Sportal Mobile