Sportal.rs

Будите у току са најновијим дешавањима у Србији на терену са вестима заснованим на чињеницама Спортал, ексклузивним видео снимцима, фотографијама и ажурираним мапама.

Миллман последњих 16 на Сербиа Опен | Цанберра Тимес

Јохн Миллман је рано почео да хикује да би се пласирао у шеснаестину финала Сербиа Опена. Аустралијски светски број 43 испустио је свој сервис рано у свом мечу уводне рунде, али је узвратио и победио 7-5, 6-4 против локалног вилд цард-а Данила Петровића. Миллман је остварио 17 брејк лопти, од којих су четири, по две у сваком сету, претворене у скоро двосатном тренингу против 157. рангираног Петровића. Седми носилац Миллман ушао је на турнир на шљаци са рекордом 3-8 ове сезоне и намерава да се пласира у прву четвртину ове године. Његов следећи противник биће Уругвајац Пабло Цуевас или Финац Емил Руссовури у 16. колу АТП 250 догађаја. У осталим резултатима првог кола, полуфиналисти Ролан Гароса 2018. Марку Чечинаду било је потребно само 66 минута да забележи победу над Виктором Тројем 6-1 6-4, док је једини српски играч који је у понедељак забележио победу са укусом био Никола Милојевић против Федерика Кореје 6-4 у Аргентини. Изванредан учинак 6-0. Аустралиан Ассоциатед Пресс

/имагес/трансформ/в1/цроп/фрм/силверстоне-феед-дата/ц4907ф3а-е43д-469ф-8289-15бф787бдеф7.јпг/р0_74_800_526_в1200_х678_фмак.јпг